Встановив покришки 8 січня, під негоду яка накрила країну. Показали себе дуже гарно по відношення до стокових. В місті весь електротранспорт став, а котів на дачах треба їздити кормити.
Санчата чудові, якість гарна. Нюанси у Новій пошті. Прислали у двійній упаковці, бо перша порвалася, але доставку всеодно заплатила 350 грн. Вже потім помітила деякі пошкодження на ручці. Незначні, але будьте уважні, коли отриуюєте санчата. До відправника питань немає, зв‘язалися швидко з намию
Рекомендую.