36 999 ₴
33 899 ₴
Hulk 26" — це сучасний електровелосипед-фітбайк із потужним двигуном 500W, літієвим акумулятором 48 V 15 Ah і широкими покришками Kenda 20x4.0. Він ідеально підійде для комфортної їзди як у місті, так і бездоріжжям. У цього позашляховика чудова прохідність на будь-якій поверхні.
Характеристики:
1. Алюмінієва рама 19", колеса 26" (Фетбайк). Зріст 160-185 см.
2. Обладнання Shimano 7 швидкостей:
- Верхній перемикач швидкостей Shimano Tourney TZ-500.
- Передній перемикач — монетка Shimano Tourney SL-TX50, 7 швидкостей права індексна (SIS) срібляста.
3. Виделка амортизаційна ZOOM пружинно-еластомірна 38 мм із перемикачем.
4. Двигун 500W.
5. Акумулятор 48V15Ah (літієвий), знімний.
6. 3 режими швидкості.
7. РК дисплей кольоровий.
8. Заднє і переднє гальмо дискові гідравлічні — Shimano MT-200.
Гальмівні диски 160 мм.
9. Підсідельний штир — алюмінієвий.
10. Шатуни — алюміній.
11. Кермо — сталеве, вино — алюмінієве.
12. Гума KENDA 20*4.0 (фет).
13. Фара на передній частині рами.
14. Педалі алюмінієві.
15. Тримач для телефона на кермі.
16. Підніжка
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 26 мм |
| Вага | 22 кг |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |