40 999 ₴
35 999 ₴
Модель подходит для всех возрастов, и станет также отличным помощником для тех, кто подыскивает для себя неприхотливый и бюджетный электровелосипед для повседневных поездок. отличается простотой вождения без дополнительных элементов, снижающих общую надежность и долговечность транспортного средства.
Электровелосипед оборудован мотор-колесом мощностью 750 Вт, что развивает скорость до 45 км/ч.
Батарея Li-ion на () обеспечивающая пробег 70 км на одном заряде.
Время полной зарядки аккумулятора – 4 часа.
Дистанция пробега (км) - 60-70
Максимальная скорость (км/год) -45
Рекомендуемая предельная скорость (км/год) -30
Особенности:
Достоинства:
Высокое качество и доступная стоимость модели.
Наличие гарантии на электровелосипед сроком на 1 года.
| Бренд | Titan | ||
| Рік | 2025 | ||
| Стать | Чоловічий | ||
| Вік | Дорослий | ||
| Діаметр коліс | 29" | ||
| Тип рами | Гірський | Гірські велосипеди | |
| Розмір рами | 19" | ||
| Матеріал рами | Алюміній | ||
| Рама | Titan - alu-19 | ||
| Серія | Urban | ||
| Тип амортизації | Хардтейл | ||
| Кількість швидкостей | 21 швидкість | ||
| Кольори | |||
| Колір рами (основний) | Чорний | Black | |
| Колір (додатковий) | Зелений | Green | |
| Руль | |||
| Кермо | Алюмінієвий .680mm | ||
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм | ||
| Рульова колонка | NECO H117DM | 1-1/8*44*30. Без різьбова. | |
| Грипси | Гумові 125mm | ||
| Вилка | |||
| Матеріал вилки | Сталь | ||
| Вилка | 29"Амортизаційна вилка з алюмінієвою коронкою та LockOut, 25.4*28.6*30*192MM, Безрізьбова | ||
| Тип вилки | Пружинно еластомірна | ||
| Хід вилки | 60 | ||
| Наявність LockOut | Так | ||
| Виделка додатково | Безрізьбова | ||
| Колісна частина | |||
| Втулка (передня) | Shunfeng SF-A210 з промпідшипником | ||
| Втулка (Задня) | Shunfeng 3/8*36H*14G*180*220mm | ||
| Покришка (передня) | WANDA - 29X2.10 | ||
| Покришка (задня) | WANDA -29 X2.10 | ||
| Обода | Алюмінієвий подвійний | ||
| Спиці | 14 G | ||
| Безпека | |||
| Гальмо (переднє) | Дисковий гідравлічний SHIMANO MT200 | ||
| Гальмо (Заднє) | Дисковий гідравлічний SHIMANO MT200 | ||
| Тип гальм | Дисковий гідравлічний | Гальмування в гідравлічній системі призводиться від гальмівної ручки та передається за допомогою гальмівної рідини | |
| Гальмівні ручки | Shimano BL-MT200 гідравлічне гальмо | ||
| Діаметр ротора | 160 мм | ||
| Посадка | |||
| Сідло | Titan - MTB | ||
| Підсідельний штир | Алюміній 27-2 X300 X1-4T | ||
| Педалі | NECO WP-625 | ||
| Трансміссія | |||
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm | ||
| Каретка | NECO N2 | 68*122mm Картридж | |
| Манетки (Ручки перемикання) | SHIMANO SL-M315 індекс 21sp | ||
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*114 | ||
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP | ||
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano TZ500 | ||
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TY300 | ||
| Тип задньої втулки | Під тріщатку | ||
| Гарантія | |||
| Гарантія на раму | 1 рік | Гарантія не поширюється на лакофарбове покриття. | |
| Гарантія на обладнання | 3 місяці | ||
| Інше | |||
| Задній амортизатор | Ні | ||
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. пляшка з тримачем,паспорт | ||
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Цельная |
| Диаметр колеса | 29 мм |
| Вес | 18 кг |
| Мощность электродвигателя | 750 Вт |
| Год выпуска | 2025 |
| Время зарядки | 4 час |
| Дистанция пробега | 70 км |
| Максимальная скорость | 45 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 30 км/ч |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |