



27 999 ₴
25 999 ₴
Модель подходит для всех возрастов, и станет также отличным помощником для тех, кто подыскивает для себя неприхотливый и бюджетный электровелосипед для повседневных поездок. отличается простотой вождения без дополнительных элементов, снижающих общую надежность и долговечность транспортного средства.
Электровелосипед оборудован мотор-колесом мощностью 500 Вт, что развивает скорость до 40 км/ч.
Батарея Li-ion на (48 V 500W 10Ah) обеспечивающая пробег 40-50 км на одном заряде.
Время полной зарядки аккумулятора – 4 часа.
Дистанция пробега (км) -40-50
Максимальная скорость (км/год) -35
Рекомендуемая предельная скорость (км/год) -25
Особенности:
Достоинства:
Высокое качество и доступная стоимость модели.
Наличие гарантии на электровелосипед сроком на 1 года.
| Основні характеристики велосипеда | |||
| Бренд | Cross | ||
| Рік | 2024 | ||
| Стать | Чоловічий,Унісекс | ||
| Вік | Дорослий | ||
| Діаметр коліс | 29" | ||
| Тип рами | Гірський | Гірські велосипеди | |
| Розмір рами | 20" | ||
| Матеріал рами | Алюміній | ||
| Рама | Cross - alu - 20 | ||
| Вага велосипеда | 16 кг | ||
| Серія | Hunter | ||
| Тип амортизації | Хардтейл | ||
| Кількість швидкостей | 21 швидкість | ||
| Кольори | |||
| Колір рами (основний) | Чорний | Black | |
| Колір (додатковий) | червоний | Red | |
| Руль | |||
| Кермо | Алюмінієвий, довжина:680mm | ||
| Виніс руля | Алюмінієвий виніс, довжина: 80мм | ||
| Рульова колонка | NECO H117DM | 1-1/8*44*30 , Інтегрована, безрізьбова | |
| Грипси | Гумові 125mm | ||
| Вилка | |||
| Матеріал вилки | Сталь | ||
| Вилка | Cross - ste - amort - alucrown - LockOut | ||
| Тип вилки | Пружинно еластомірна | ||
| Хід вилки | 60 мм | ||
| Наявність LockOut | Так | ||
| Виделка додатково | Безрізьбова | ||
| Колісна частина | |||
| Втулка (передня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва | ||
| Втулка (Задня) | Shunfeng:SF-B07, алюмінієва | ||
| Покришка (передня) | WANDA - 29X2.10 | ||
| Покришка (задня) | WANDA W3104, 29X2.10 | ||
| Обода | Алюмінієвий подвійний | ||
| Спиці | 14 G | ||
| Безпека | |||
| Гальмо (переднє) | Дискове механічне гальмо | Дискові механічні гальма - це гальмо, де використовуються звичайний тросик, натискаючи на гальмівний важіль, ми тягнемо трос, який підтягує лапку каліпера, що створює тертя, яке в свою чергу призводить до гальмування. | |
| Гальмо (Заднє) | Дискове механічне гальмо | ||
| Тип гальм | Дисковий механічний | Гальмування в механічній системі призводиться від гальмівної ручки та передається за допомогою тросу | |
| Гальмівні ручки | Моноблок Shimano EF51 | ||
| Діаметр ротора | 160 мм | ||
| Посадка | |||
| Сідло | MTB SADDLE | ||
| Підсідельний штир | Алюмінієвий | ||
| Педалі | NECO WP-401 | ||
| Трансміссія | |||
| Система шатунів | Сталевий шатун SP318P8 .1/2*3*32*24*34*42*170mm | ||
| Каретка | Кенлі. KL-08A | ||
| Манетки (Ручки перемикання) | Shimano ST-EF51 | ||
| Ланцюг | Ланцюг KMC Z33 . 1/2*3/32*114 | ||
| Касета | SHUNFENG FW-7. 7 SP | ||
| Перемикач швидкостей (передній) | Shimano FD-TZ30 | ||
| Перемикач швидкостей (задній) | SHIMANO RD-TZ50 пряма установка, довга лапка | ||
| Тип задньої втулки | Під тріщатку | ||
| Гарантія | |||
| Гарантія на раму | 12 місяців | Гарантія не поширюється на лакофарбове покриття. | |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців | ||
| Інше | |||
| Задній амортизатор | Ні | ||
| Комплектація | Велосипед. підніжка. крила. паспорт** | ||
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Titan |
| Страна производитель | Украина |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Материал рамы | Алюминий |
| Конструкция | Цельная |
| Диаметр колеса | 29 мм |
| Вес | 18 кг |
| Мощность электродвигателя | 36 Вт |
| Год выпуска | 2023 |
| Время зарядки | 4 час |
| Дистанция пробега | 50 км |
| Максимальная скорость | 35 км/ч |
| Рекомендуемая предельная скорость | 25 км/ч |
| Состояние | Новое |