
8 199 ₴
5 999 ₴
| Основні характеристики велосипеда | |||
| Бренд | Mbike | ||
| Рік | 2024 | ||
| Стать | Чоловічий,Унісекс | ||
| Вік | Взрослий, Підлітковий | ||
| Діаметр коліс | 24" | ||
| Тип рами | Складаний | Складні велосипеди | |
| Розмір рами | 13/15 | ||
| Матеріал рами | Сталь | ||
| Рама | ste-13/15 | ||
| Кольори | |||
| Колір рами (основний) | Чорний | ||
| Колір (додатковий) | Зелений | Green | |
| Руль | |||
| Кермо | Сталевий .580mm | ||
| Виніс руля | Сталевий | ||
| Рульова колонка | NECO H128N,1-1/8*44*30, безрізьбова | ||
| Грипси | Гумові 125mm | ||
| Вилка | |||
| Матеріал вилки | Сталь | ||
| Тип вилки | Ригідна | ||
| Хід вилки | - | ||
| Наявність LockOut | Ні | ||
| Виделка додатково | Безрізьбова | ||
| Колісна частина | |||
| Втулка (передня) | QS-102 | ||
| Втулка (Задня) | Алюмінієва | ||
| Покришка (передня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM | ||
| Покришка (задня) | SY-B009,26*1.75,D:650MM,W:42MM | ||
| Обода | Подвійний алюмінієвий обід | ||
| Спиці | 14 G | ||
| Безпека | |||
| Гальмо (переднє) | V-Brake | V-Brake (обідні гальма) Гальма v-brake кріпляться до рами або на рульовій вилці у верхній частині, щоб гальмівні колодки закріплені на важелях, здійснюючи гальмування за рахунок синхронного притискання колодок до обода. | |
| Гальмо (Заднє) | Ніжне гальмо | ||
| Тип гальм | V-Brake | V-Brake ободні тормоза легкі дуже гарно ремонтуються Гальмування призводиться за допомогою троса який передає зусилля від гальмівної ручки. | |
| Гальмівні ручки | Алюмінева ручка | ||
| Посадка | |||
| Сідло | Comfort | ||
| Підсідельний штир | Сталь | ||
| Педалі | Алюмінієві педалі | ||
| Трансміссія | |||
| Система шатунів | Алюмінієвий шатун PROWHEEL, 1/2*1/8*38T*165MM | ||
| Каретка | Кенлі. KL-08A | ||
| Ланцюг | TEC,C1 96L | ||
| Касета | Сталева, 22 зуби | ||
| Тип задньої втулки | Гальмівна | ||
| Гарантія | |||
| Гарантія на раму | 12 місяців | Гарантія не поширюється на лакофарбове покриття. | |
| Гарантія на обладнання | 6 місяців | ||
| Інше | |||
| Комплектація | ***** | ||
| Підлога для модуля підбору | Чоловічий | ||
| Зростання для модуля підбору | 130-145 | ||
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mbike |
| Пол | Унисекс |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 24" |
| Задний тормоз | Ножной |
| Передний тормоз | Ободной механический |
| Количество скоростей | 1 |
| Год выпуска | 2024 |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | черно-оранжевый с бирюзовым (м) |
| Тип | Городские; Складные |
| Руль | Эргономического типа. Высокопрочная сталь. Ширина 600мм |
| Шатуны | Сталь квадрат 40Т |
| УКТВЭД | 8712003000 |
| Каретка | Картридж, XR-A01-1 с пыле-влагозащитой |
| Вынос | сталь, регулируемый по высоте |
| Педали | пластиковые платформы с зацепами, на шариковом подшипнике |
| Рама | сталь, складная |
| Вес (кг) | 15.9 |
| Покрышки | Wanda 24x1,95 |
| Обода | Двустенный, алюминиевый противоударный обод 14G 36H |
| Год | 2020 |
| Подходит на рост, см | 130-170 |
| Вес велосипедиста, кг | до 100 |
| Втулка передняя | сталь, шариковые подшипники 14G 28H, передний эксцентрик |
| Дополнительно | подножка (опорная стойка); полноразмерные грязезащитные крылья; корзина |
| Втулка задняя | сталь, шариковые подшипники 14G 28H |
| Седло | Комфортное, с мягким наполнителем, размер: 275*165 мм |
| Гарантия | 10 лет на раму, 18 мес. на оборудование. Действует сеть сервисных центров |
| Тормоза | задний ножной (тормозная втулка)/передний ручной |
| Предназначение | Везде |
| Материал рамы | сталь |
| Диаметр колес | 24" |
| Вилка | сталь, жесткая |