8 899 ₴
8 599 ₴
Велосипед дорожный 28" открытая рама 2821 WD
количество передач: 21
возраст: для взрослых
тип рамы: открытая
| Рама | сталева ХВЗ |
| Вилка | сталева ригідна ХВЗ |
| Багажник | дротяний сталевий ХВЗ |
| Обід | AL 28" двостінний DYNAMIC 4 (Германія) |
| Покришка | 28" MITAS |
| Камера | 28" MITAS |
| Механизм повороту керма | NECO H831SW |
| Педалі | NECO WP940-1BK |
| Картридж | NECO B910/122.5, 1.37"*24Т |
| Шатуни | SHIMANO FC-TY 301 |
| Сідло | JL-NO-277 |
| Винос керма | ZOOM (винос з адаптером) |
| Кермо | JL- HS 25811 сталеве |
| Ручки керма | 135mm |
| Крила | сталеві хром |
| Втулка передня | JL-NO-610 AL 3/8" |
| Втулка задня | MESSINGCHLAGER |
| Ланцюг | JL-NO-1101 (1/2*3/32*114L) |
| Підніжка | JL- KS 45103 AL телескопічна |
| Гальма переднє+заднє | V-brake PROMAX |
| Тріскачка | POWER 14-28T |
| Передній перемикач | SHIMANO FD-TY 510 |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TY300 |
| Ручка перемикання права з ручкою гальма | SHIMANO ST-EF41R |
| Ручка перемикання ліва з ручкою гальма | SHIMANO ST-EF41L |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ХВЗ |
| Пол | Женский |
| Тип велосипеда | Городской/дорожный |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр колеса/диска | 28" |
| Материал изготовления рамы | Сталь |
| Количество колес велосипеда | 2 |
| Количество скоростей | 21 |
| Форм фактор рамы | Цельная |
| Надувные колеса | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Сиреневый |