Все добре, але вислали не той контролер , що мені був потрібен. Я розраховувався за доставку, і відмовився від товару. Можу зробити другу спробу , але за доставку платити не буду! Підозрюю о людському факторі. На першому фото потрібний, на другому присланий
Все понравилось, рекомендую!
Усе супер. Велосипед повна комплектація, склали без проблем. Дитина возиться постійно. Замовила, відправили в той же день, оплатила при отриманні на наступний день.