Швидко! Якісно! Елегантно скасоване!
Клевий фетбайк,дитина задоволена,ціна приємліва, якість не гірше біль дорого. Велике дякую продавцю швидко зі мною зв'язався та швидко відправив,на байку жодних дефектів.
Рекомендую продавця.
Мирного всім дня,та скорішої нашої перемоги.😉
вдячний