28 999 ₴
Електровелосипед дорожній триколісний 24" 350W+PAS
Триколісний електровелосипед (трицикл), забезпечений електродвигуном потужністю 350W на передній привод. Електродвигун розганяє трицикл до 35 км/год і підтримує його впродовж усієї роботи. Такої швидкості досить для переміщення міською або сільською місцевістю. Літій-іонний акумулятор 36 V 10 Ah забезпечить пробіг до 30 км. За змішаного режиму пробіг може становити до 35 км. Водночас заряджання батареї може проводитися від звичайної електромережі 220 В упродовж 4-6 годин. Щоб привести його в рух, можна скористатися звичайними педалями або натиснути ручку газу. Порівнюючи з бензиновим транспортом, трицикл набагато екологічніший та економніший. Трицикл здатний стати незамінним «робочим конем» для тих, кому необхідно перевозити вантажі на невеликі відстані. У задньому кошику можна перевозити вантажі масою до 40 кг, крім того, цей трицикл дуже стійкий. Довжина трициклу в зібраному вигляді 180 см, ширина — 80 см по задніх колесах.
Потужність двигуна: 350W
Акумулятор: Li-ion 36V 10Ah
Тип рами: трицикл (сталева рама)
Вилка посилена з амортизатором
Максимальна швидкість: 35 км/год
Пробіг: до 30 км
Вантажопідіймальність: 150 кг
Гальмо переднє: дисковий
Гальмо заднє: барабан
Керування: за допомогою ручки газу, за допомогою системи PAS* або педалями
Комп'ютер із РК-дисплеєм
Розмір переднього колеса: 24"
Розмір задніх коліс: 24"
Привод: передній
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ardis |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Діаметр колеса | 24 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Потужність електродвигуна | 500 Вт |
| Рік випуску | 2025 |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 35 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 25 км/год |