від 25 999 ₴
від 22 499 ₴
У нашому магазині Ви можете замовити будь-який велосипед Titan на електрообладнанні різної потужності 350W, 500W, 750W. Також можна доукомплектувати дисплеєм.
Електровелосипед Titan 26" (350W) 36V7,5AH, 15A
Полегшений електровелосипед Titan 26 дюймів виконаний у класичному дизайні дорожніх велосипедів.
Модель підходить для різного віку, і стане також чудовим помічником для тих, хто підшукує для себе невибагливий та бюджетний електровелосипед для повсякденних поїздок. відрізняється простотою водіння без додаткових елементів, що знижують загальну надійність та довговічність транспортного засобу.
Велосипед оснащений системою PAS, яка активує двигун при крученні педалей.
Електровелосипед обладнаний мотор-колесом потужністю 350 Вт, що розвиває швидкість до 40 км/год.
Батарея Li-ion забезпечує пробіг 30-40 км на одному заряді.
Час повного заряджання акумулятора – 4 години.
Дистанція пробігу (км) -30-35
Максимальна швидкість (км/рік) -35
Максимальна швидкість (км/рік), що рекомендується, -25
Переваги:
Висока якість та доступна вартість моделі.
Наявність гарантії на електровелосипед терміном 1 року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Titan |
| Країна виробник | Україна |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Сталь |
| Конструкція | Цілісна |
| Діаметр колеса | 26 мм |
| Вага | 19 кг |
| Потужність електродвигуна | 350 Вт |
| Рік випуску | 2023 |
| Час зарядки | 4 годин |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Максимальна швидкість | 35 км/год |
| Рекомендована гранична швидкість | 25 км/год |
| Стан | Новий |